Посольство України в Румунії

3, Київ 12:14

Головні новини

Звернення Верховної Ради України про визнання Російської Федерації державою-агресором | 27 січня, 18:09

ЗВЕРНЕННЯ
до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором

Лист-співчуття Голови Сенату Румунії Келіна Попеску-Терічяну у зв’язку з трагічною загибеллю мирних громадян України у Маріуполі. | 27 січня, 18:03

У ці моменти важких випробувань для всієї української нації хочу висловити від імені Сенату Румунії та від себе особисто наше щире співчуття  у зв’язку з трагічними втратами людських життів внаслідок обстрілів міста Маріуполь.

Заява Президента Румунії Клауса Йоханніса щодо атак, здійснених на цивільне населення у Маріуполі | 27 січня, 16:20

Приєднуюсь до представників ЄС та США, які вважають обстріли цивільного населення Маріуполя, Україна, злочином. Відповідальність за це несуть не тільки українські сепаратисти, а й Російська Федерація, яка причетна до озброєння бойовиків і не застосовує свій вплив на них для врегулювання конфлікту.

 

Новини з України

Фото та Відео

Мапа

Посол

Контакти

Адреса: 011 862, Румунія, м. Бухарест, бульвар Авіаторілор, № 24, Сектор 1. Переглянути на мапі
Телефон: (00 4021) 230 36 60, у разі загрози життю чи загибелі громадян України прохання телефонувати на Гарячу лінію Посольства за цим же номером телефону.
Факс: (00 4021) 230 36 61
Ел. пошта: emb_ro@mfa.gov.ua
Веб-сайт: romania.mfa.gov.ua