Посольство України в Румунії

19, Київ 07:47

Головні новини

Інтерв‘ю Посла Теофіла Бауера провідному румунському інформаційному електронному виданню «Adevărul» | 24 червня, 17:49

24 червня 2015 р. відбулось інтерв‘ю Посла України в Румунії Теофіла Бауера для провідного румунського інформаційного електронного видання «Adevărul».

Під час інтерв‘ю було обговорено широке коло питань, зокрема: ситуація на сході України; позиція України щодо повного та безумовного виконання Мінських домовленостей; залучення миротворчих сил ОБСЄ та ЄС для врегулювання ситуації на Донбасі; двостороннє співробітництво України та Румунії в контексті питань безпеки та військово-технічного співробітництва; ситуація навколо перспектив придністровського врегулювання у контексті останніх рішень Києва щодо заборони російського військового транзиту через територію України.

Відзначення Дня Конституції у м. Бухарест | 18 червня, 15:35

17 червня 2015 р. з нагоди відзначення державного свята України - Дня Конституції в приміщенні Культурно-інформаційного центру у складі Посольства України в Румунії відбувся урочистий захід за участі представників Союзу українців Румунії, громадян України, які тимчасово або постійно перебувають на території Румунії, громадських кіл Румунії та співробітників Посольства.

Новини з України

Фото та Відео

Мапа

Посол

Контакти

Адреса: 011 862, Румунія, м. Бухарест, бульвар Авіаторілор, № 24, Сектор 1. Переглянути на мапі
Телефон: (00 4021) 230 36 60, у разі загрози життю чи загибелі громадян України прохання телефонувати на Гарячу лінію Посольства за цим же номером телефону.
Факс: (00 4021) 230 36 61
Ел. пошта: emb_ro@mfa.gov.ua
Веб-сайт: romania.mfa.gov.ua