Посольство України в Румунії

3, Київ 17:06

Головні новини

Прес-конференція Надзвичайного і Повноважного Посла України в Румунії Теофіла Бауера для ЗМІ країни перебування | 02 лютого, 12:56

02 лютого 2016 року у приміщенні Посольства України в Румунії відбулась прес-конференція Посла Теофіла Бауера для центральних румунських ЗМІ.

Посол Теофіл Бауер поінформував представників ЗМІ країни акредитації про ситуацію на сході України і на території тимчасово окупованої Російською Федерацією Автономної Республіки Крим, а також про негативні наслідки російської агресії для України. 

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Румунії Теофіл Бауер зустрівся з депутатом Парламенту Румунії від української громади Іваном Марочком | 01 лютого, 16:07

 

Під час зустрічі Посол поінформував співрозмовника щодо ситуації на сході України, у т.ч. збільшення кількості обстрілів контрольованими бойовиками РФ позицій українських військових.

Керівник української дипломатичної місії довів до відома депутата Парламенту Румунії основні сигнали щодо процесу внутрішніх реформ в Україні, зокрема, антикорупційної, а також інформацію про ініціативу України провести консультації країн-підписантів Будапештського меморандуму. 

Новини з України

Фото та Відео

Мапа

Посол

Контакти

Адреса: 011 862, Румунія, м. Бухарест, бульвар Авіаторілор, № 24, Сектор 1. Переглянути на мапі
Телефон: (00 4021) 230 36 60, у разі загрози життю чи загибелі громадян України прохання телефонувати на Гарячу лінію Посольства за цим же номером телефону.
Факс: (00 4021) 230 36 61
Ел. пошта: emb_ro@mfa.gov.ua
Веб-сайт: romania.mfa.gov.ua