Посольство України в Румунії

18, Київ 11:53

Головні новини

У Бухаресті вшанували пам'ять жертв політичних репресій в Україні та депортації кримських татар 18 травня 1944 р. | 22 травня, 12:27

 

21  травня 2015 р. у приміщенні Культурно-інформаційного центру у складі Посольства України в Румунії відбувся захід з нагоди вшанування Дня пам‘яті жертв політичних репресій в Україні та 71-ї річниці депортації кримських татар.  

У заході взяли участь Посол України в Румунії Теофіл Бауер, депутат Парламенту Румунії Варол Амет з групою Бухарестської філії Демократичного союзу турко-татарських мусульман Румунії, радник Прем’єр-міністра Румунії з питань національних меншин Марія Гощук, Голова Бухарестської філії Союзу українців Румунії Ярослава Колотило, представники місцевої української громади, румунської громадськості, співробітники дипустанови.

Заява Депутата Парламенту Румунії від української меншини Івана Марочка щодо відзначення 71-ї річниці депортації кримських татар | 20 травня, 10:37

Parlamentul României
Camera Deputaţilor
Grupul parlamentar al minorităţilor naţionale
Deputat Ion Marocico (Uniunea Ucrainenilor din România)

Comunicat de presă Comemorarea jertfelor deportării tătarilor din Crimeea

Посол України в Румунії Теофіл Бауер зустрівся з делегацією молодих вчених з України | 18 травня, 16:45

18 травня 2015 року у приміщенні Посольства Посол Теофіл Бауер зустрівся з представниками делегації молодих вчених з України, які перебувають в Румунії  та вперше приймають участь в міжнародному проекті "Еуджен Іонеску", розрахованого для молодих аспірантів та наукових працівників з франкомовних країн.  

Новини з України

Фото та Відео

Мапа

Посол

Контакти

Адреса: 011 862, Румунія, м. Бухарест, бульвар Авіаторілор, № 24, Сектор 1. Переглянути на мапі
Телефон: (00 4021) 230 36 60, у разі загрози життю чи загибелі громадян України прохання телефонувати на Гарячу лінію Посольства за цим же номером телефону.
Факс: (00 4021) 230 36 61
Ел. пошта: emb_ro@mfa.gov.ua
Веб-сайт: romania.mfa.gov.ua