Посольство України в Румунії

3, Київ 08:51

Головні новини

Позиція Румунії щодо підтримки суверенітету та територіальної цілісності України залишатиметься незмінною | 01 грудня, 19:57

01 грудня 2016 р. Тимчасовий повірений у справах України в Румунії Євген Левицький взяв участь в офіційному прийнятті від імені Президента Румунії Клауса Йоханніса з нагоди Національного Дня Румунії.

Зустріч із учасниками мотоекспедиції навколо Європи | 30 листопада, 16:02

30 листопада 2016 року до Посольства України в Румунії завітали учасники мотоекспедиції навколо Європи "Ukraine is Europe", представники Київського міського автомотоклубу Сергій та Вікторія Малики.

Зустріч Тимчасового повіреного у справах України в Румунії Євгена Левицького з Президентом Міжнародного Союзу Двосторонніх торгових палат, Президентом Союзу Двосторонніх торгових палат Румунії Насті Вледою | 29 листопада, 16:07

У зв’язку з оприлюдненою позицією Міжнародного Союзу Двосторонніх торгових палат стосовно російської військової агресії проти України, незаконної  анексії РФ АР Крим та звернення організації до світових лідерів щодо підтримки необхідності продовження економічних санкцій, у тому числі секторальних, стосовно Російської Федерації до повного виконання нею міжнародних зобов’язань та відновлення територіальної цілісності України в її визнаних міжнародною спільнотою кордонах, 29 листопада 2016 р. відбулась зустріч Тимчасового повіреного у справах України в Румунії Євгена Левицького з Президентом Міжнародного Союзу Двосторонніх торгових палат, Президентом  Союзу Двосторонніх торгових палат Румунії Насті Вледою.

Фото та Відео

Мапа

Тимчасовий повірений

Контакти

Адреса: 011 862, Румунія, м. Бухарест, бульвар Авіаторілор, № 24, Сектор 1. Переглянути на мапі
Телефон: (00 4021) 230 36 60, у разі загрози життю чи загибелі громадян України прохання телефонувати на Гарячу лінію Посольства за цим же номером телефону.
Факс: (00 4021) 230 36 61
Ел. пошта: emb_ro@mfa.gov.ua
Веб-сайт: romania.mfa.gov.ua