Посольство України в Румунії

8, Київ 07:49

Головні новини

Посол України Теофіл Бауер дав інтерв‘ю Українській редакції Всесвітньої служби "Радіо Румунія" | Вчора, 19:01

17 квітня 2015 р. відбулось інтерв‘ю Посла України в Румунії Теофіла Бауера для Української редакції Всесвітньої служби “Радіо Румунія”.

Під час інтерв‘ю керівник української дипустанови відповів на запитання щодо  активізації відносин між Румунією та Україною на високому рівні за останній період, визначення Румунії як країни з якою Київ прагне розвивати відносини і партнерство відповідно до  проекту Стратегії національної безпеки України до 2020 року. 

Презентація Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини В.Лутковської щодо ситуації з дотриманням прав людини в АР Крим | 14 квітня, 16:10

Презентація Уповноваженого Верховної ради України з прав людини В.Лутковської щодо ситуації з дотриманням прав людини в АР Крим була зроблена нею у ході засідання Комісії Україна-НАТО, присвяченого проблематиці захисту прав людини в Україні (27 березня ц.р., штаб-квартира НАТО, м. Брюссель). 

 

Привітання Президента Петра Порошенка з Великоднем | 12 квітня, 09:55

Дорогі брати і сестри!

Сьогодні по всій Україні, в усіх її церквах та храмах, українською та іншими мовами ми радо зустрічаємо світле свято Воскресіння. Як писав ще апостол Павло: «Один Господь! Одна віра! Одне хрещення!». А для нас це ще й одна Вітчизна, бо нас єднають Бог та Україна.

Новини з України

Фото та Відео

Мапа

Посол

Контакти

Адреса: 011 862, Румунія, м. Бухарест, бульвар Авіаторілор, № 24, Сектор 1. Переглянути на мапі
Телефон: (00 4021) 230 36 60, у разі загрози життю чи загибелі громадян України прохання телефонувати на Гарячу лінію Посольства за цим же номером телефону.
Факс: (00 4021) 230 36 61
Ел. пошта: emb_ro@mfa.gov.ua
Веб-сайт: romania.mfa.gov.ua