Посольство України в Румунії

3, Київ 20:52

Головні новини

Зверення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу | Сьогодні, 18:09

Верховна Рада України прийняла Постанову "Про Звернення Верховної Ради України до Організації Об'єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ГУАМ, парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою-агресором"

Лист-співчуття Голови Сенату Румунії Келіна Попеску-Терічяну у зв’язку з трагічною загибеллю мирних громадян України у Маріуполі. | Сьогодні, 18:03

У ці моменти важких випробувань для всієї української нації хочу висловити від імені Сенату Румунії та від себе особисто наше щире співчуття  у зв’язку з трагічними втратами людських життів внаслідок обстрілів міста Маріуполь.

Заява Президента Румунії Клауса Йоханніса щодо атак, здійснених на цивільне населення у Маріуполі | Сьогодні, 16:20

Приєднуюсь до представників ЄС та США, які вважають обстріли цивільного населення Маріуполя, Україна, злочином. Відповідальність за це несуть не тільки українські сепаратисти, а й Російська Федерація, яка причетна до озброєння бойовиків і не застосовує свій вплив на них для врегулювання конфлікту.

 

Новини з України

Фото та Відео

Мапа

Посол

Контакти

Адреса: 011 862, Румунія, м. Бухарест, бульвар Авіаторілор, № 24, Сектор 1. Переглянути на мапі
Телефон: (00 4021) 230 36 60, у разі загрози життю чи загибелі громадян України прохання телефонувати на Гарячу лінію Посольства за цим же номером телефону.
Факс: (00 4021) 230 36 61
Ел. пошта: emb_ro@mfa.gov.ua
Веб-сайт: romania.mfa.gov.ua