Посольство України в Румунії

5, Київ 19:53

Pозмова Тимчасового повіреного у справах України в Румунії Євгена Левицького з Головою Сенату Румунії Келіном Попеску-Терічану

02 лютого, 22:07

02 лютого 2017 року відбулась розмова Тимчасового повіреного у справах України в Румунії Євгена Левицького з Головою Сенату Румунії Келіном Попеску-Терічану. 

На початку розмови співрозмовники обмінялись вітаннями з нагоди відзначення 25-ої річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Румунією.

Євген Левицький поінформував Голову Сенату Румунії щодо загострення ситуації на Донбасі. Келін Попеску-Терічану з розумінням сприйняв отриману інформацію.

Керівник української дипустанови подякував Сенату Румунії за чітку позицію щодо підтримки України у питанні зовнішньої агресії з боку РФ та висловив сподівання на те, що новообраний Парламент Румунії і надалі буде виступати за незалежність та територіальну цілісність України.  

Євген Левицький звернувся з проханням до Кeліна Попеску-Терічану щодо розгляду законодавчим органом Румунії Звернення Верховної Ради України щодо визнання Голодомору 1932-1933 років в Україні злочином геноциду Українського народу.

У відповідь Калін Попеску-Терічану запевнив у тому, що відповідне Звернення ВРУ буде уважно розглянуто Сенатом Румунії. 

Останні новини

Щодо нових візових правил | 22 березня, 12:44

Постанова Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 р. №118 «Про затвердження Правил оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію» набирає чинності з 16 квітня 2017 року.   01.03.2017 р. Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №118 «Про затвердження Правил оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію»

Художня виставка "Барви Буковини" у Бухаресті | 16 березня, 12:11

15 березня 2017 року у Європейському культурному та молодіжному центрі ЮНЕСКО "Ніколає Белческу" м. Бухарест відбулось відкриття виставки картин українських художників з міста Чернівці Олександра Літвінова, Ігоря Гілка та Євгена Судіна "Барви Буковини".

Зустріч з представниками ділового середовища Румунії | 13 березня, 11:38

10 березня 2017 року в приміщенні Торгово-промислової палати Румунії відбулась щорічна зустріч з представниками румунських ділових кіл. Організаторами зустрічі виступили Посольство України в Румунії та Румунсько-Українська Двостороння торгова палата.

Відзначення 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка | 09 березня, 11:53

З нагоди відзначення 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка Тимчасовий повірений у справах України в Румунії Євген Левицький прочитав власного вірша, присвяченого Кобзарю, біля погруддя Т.Шевченку у центральному парку Херестреу міста Бухарест.

Вшанування пам‘яті Тараса Шевченка у Бухаресті | 07 березня, 20:23

07 березня 2017 р. у рамках відзначення Шевченківського дня  відбулася церемонія покладання квітів до погруддя Великому Кобзарю, розташованому в центральному парку Херестреу м. Бухарест.