Посольство України в Румунії

5, Київ 19:51

Зустріч із представниками Національної академії прокуратури України

17 лютого, 10:20

16 лютого 2017 року у приміщенні Посольства Тимчасовий повірений у справах України в Румунії Євген Левицький зустрівся з представниками Національної академії прокуратури України, які перебувають в Бухаресті з метою участі у міжнародній конференції "Створення Міжнародного суду в боротьбі з тероризмом", організованій Міністерством закордонних справ Румунії за підтримки Міністерства закордонних справ та кооперації Іспанії і Міжнародної асоціації кримінального права.

Євген Левицький поінформував гостей дипустанови щодо актуальних питань, які наразі стоять на порядку денному українсько-румунських відносин, відзначивши незмінну позицію Румунії щодо підтримки територіальної цілісності, суверенітету та недоторканості кордонів України.

У свою чергу, заступник директора Науково-дослідного інституту Олександр Шамара поінформував про участь української делегації у конференції,   основною метою якої є питання боротьби з тероризмом як найсерйознішої загрози миру та безпеки суспільства, а також обговорення питання створення Міжнародного суду по боротьбі з тероризмом ("International Court against terrorism").  

Наприкінці зустрічі співрозмовники обговорили можливість встановлення співробітництва на рівні Національної академії прокуратури України та відповідної інституції в Румунії за сприяння Посольства України в Румунії.

 

 

Останні новини

Щодо нових візових правил | 22 березня, 12:44

Постанова Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 р. №118 «Про затвердження Правил оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію» набирає чинності з 16 квітня 2017 року.   01.03.2017 р. Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №118 «Про затвердження Правил оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію»

Художня виставка "Барви Буковини" у Бухаресті | 16 березня, 12:11

15 березня 2017 року у Європейському культурному та молодіжному центрі ЮНЕСКО "Ніколає Белческу" м. Бухарест відбулось відкриття виставки картин українських художників з міста Чернівці Олександра Літвінова, Ігоря Гілка та Євгена Судіна "Барви Буковини".

Зустріч з представниками ділового середовища Румунії | 13 березня, 11:38

10 березня 2017 року в приміщенні Торгово-промислової палати Румунії відбулась щорічна зустріч з представниками румунських ділових кіл. Організаторами зустрічі виступили Посольство України в Румунії та Румунсько-Українська Двостороння торгова палата.

Відзначення 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка | 09 березня, 11:53

З нагоди відзначення 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка Тимчасовий повірений у справах України в Румунії Євген Левицький прочитав власного вірша, присвяченого Кобзарю, біля погруддя Т.Шевченку у центральному парку Херестреу міста Бухарест.

Вшанування пам‘яті Тараса Шевченка у Бухаресті | 07 березня, 20:23

07 березня 2017 р. у рамках відзначення Шевченківського дня  відбулася церемонія покладання квітів до погруддя Великому Кобзарю, розташованому в центральному парку Херестреу м. Бухарест.