Посольство України в Румунії

, Київ 16:40

Святкування Дня Незалежності України у м. Бухарест

06 вересня 2017, 15:05

05 вересня 2017 р. у Бухарестському концертному залі "Даллес" відбувся урочистий захід, присвячений 26-й річниці незалежності України, організований Бухарестською філією Союзу українців Румунії спільно з Посольством України в Румунії. 

З вітальними словами до гостей заходу звернулись радник-посланник Посольства Євген Левицький, заступник голови Союзу українців Румунії Михайло Трайста, голова  Бухарестської філії Союзу українців Румунії Ярослава Колотило, заступник державного секретаря Міністерства культури Румунії Ірина Сандра Марін Кажал, а також голова спілки письменників Закарпатської області Василій Густій.

Урочистий захід продовжився святковим концертом, в якому взяли участь Чернівецький дует «Скриня» у складі заслужених артистів України Марії і Володимира Лобураки, фольклорний ансамбль «Коломийка» з повіту Сучава та  гурт "Зоря" з м. Бухарест.  

Останні новини

Міністерство закордонних справ України оголосило конкурс на посаду керівника Українського інституту | Вчора, 21:03

Міністерство закордонних справ України оголосило конкурс на посаду керівника Українського інституту – установи, яка системно презентуватиме Україну у світі.

Щодо переговорів між Міністерством освіти і науки України та Міністерством національного виховання Румунії | Вчора, 12:57

15 березня 2018 року відбулися переговори між Міністерством освіти і науки України та Міністерством національного виховання Румунії щодо Протоколу про співпрацю в галузі освіти між Міністерством національного виховання Румунії та Міністерством освіти і науки України.

Ukraine. Illegally annexed Crimea and Donbas report. March 01-14, 2018 | Вчора, 09:58

1. Statement of the MFA of Ukraine in connection with another uncoordinated visit of the Russian delegation headed by Russian President V.Putin to the temporarily occupied Crimea on March 14, 2018. 2. Actual situation in the ATO area.

Вшанування пам‘яті Тараса Шевченка у Бухаресті | 13 березня, 17:14

13 березня 2018 року  у рамках відзначення Шевченківського дня  відбулася церемонія покладання квітів до погруддя Великого Кобзаря, розташованого в центральному парку Херестреу м. Бухарест.

Міністерство соціальної політики України створило соціальний відеоролик з проблематики торгівлі людьми | 13 березня, 13:11

У зв’язку зі збільшенням випадків втягнення громадян України у злочинну діяльність на території іноземних країн, Мінсоцполітики продовжує докладати зусиль щодо інформування громадян України про проблему торгівлі людьми та убезпечення їх від потрапляння у таку ситуацію.