Посольство України в Румунії

, Київ 23:09

Відзначення Дня Гідності та Свободи у Бухаресті

23 листопада 2017, 11:42

22 листопада 2017 року у Культурно-інформаційному центрі у складі Посольства України в Румунії відбувся захід, присвячений відзначенню Дня Гідності та Свободи, за участі представників української громади Румунії, громадських, мас-медіа та культурних кіл країни перебування, студентів українського відділення Бухарестського університету, а також громадян України, які тимчасово перебувають на території Румунії.  

З вітальними словами до присутніх звернулись  Посол України в Румунії Олександр Баньков, Президент Світового конгресу українців Євген Чолій, який перебуває в Румунії з робочим візитом на запрошення Союзу українців Румунії, депутат Парламенту Румунії від української національної меншини, Голова Союзу українців Румунії Микола Петрецький та Голова Бухарестської філії СУР Ярослава Колотило.

Захід продовжився яскравою виставою артистів Львівського християнського театру «ЕММАНУЇЛ».

Щиро дякуємо усім присутнім, Союзу українців Румунії за плідну співпрацю, нашим румунським друзям за підтримку України, особлива подяка Жанні Горай, директору театру «ЕММАНУЇЛ», за творчість та натхнення.

Останні новини

Joint article by Eight European Foreign Ministers: Four years on – but we will not forget illegally-occupied Crimea | Сьогодні, 11:01

Four years ago, on 18 March 2014, Russia took the final step to illegally occupy Crimea, a part of Ukraine's sovereign territory that Russia had recognised as such in several international treaties.

Міністерство закордонних справ України оголосило конкурс на посаду керівника Українського інституту | 16 березня, 21:03

Міністерство закордонних справ України оголосило конкурс на посаду керівника Українського інституту – установи, яка системно презентуватиме Україну у світі.

Щодо переговорів між Міністерством освіти і науки України та Міністерством національного виховання Румунії | 16 березня, 12:57

15 березня 2018 року відбулися переговори між Міністерством освіти і науки України та Міністерством національного виховання Румунії щодо Протоколу про співпрацю в галузі освіти між Міністерством національного виховання Румунії та Міністерством освіти і науки України.

Ukraine. Illegally annexed Crimea and Donbas report. March 01-14, 2018 | 16 березня, 09:58

1. Statement of the MFA of Ukraine in connection with another uncoordinated visit of the Russian delegation headed by Russian President V.Putin to the temporarily occupied Crimea on March 14, 2018. 2. Actual situation in the ATO area.

Вшанування пам‘яті Тараса Шевченка у Бухаресті | 13 березня, 17:14

13 березня 2018 року  у рамках відзначення Шевченківського дня  відбулася церемонія покладання квітів до погруддя Великого Кобзаря, розташованого в центральному парку Херестреу м. Бухарест.