Посольство України в Румунії

, Київ 17:48

Відзначення Дня Гідності та Свободи у Бухаресті

23 листопада, 11:42

22 листопада 2017 року у Культурно-інформаційному центрі у складі Посольства України в Румунії відбувся захід, присвячений відзначенню Дня Гідності та Свободи, за участі представників української громади Румунії, громадських, мас-медіа та культурних кіл країни перебування, студентів українського відділення Бухарестського університету, а також громадян України, які тимчасово перебувають на території Румунії.  

З вітальними словами до присутніх звернулись  Посол України в Румунії Олександр Баньков, Президент Світового конгресу українців Євген Чолій, який перебуває в Румунії з робочим візитом на запрошення Союзу українців Румунії, депутат Парламенту Румунії від української національної меншини, Голова Союзу українців Румунії Микола Петрецький та Голова Бухарестської філії СУР Ярослава Колотило.

Захід продовжився яскравою виставою артистів Львівського християнського театру «ЕММАНУЇЛ».

Щиро дякуємо усім присутнім, Союзу українців Румунії за плідну співпрацю, нашим румунським друзям за підтримку України, особлива подяка Жанні Горай, директору театру «ЕММАНУЇЛ», за творчість та натхнення.

Останні новини

У Бухаресті відбулось урочисте прийняття з нагоди 26-ї річниці Збройних Сил України | 13 грудня, 18:32

12 грудня 2017 року у центральному Будинку офіцерів м. Бухарест відбулось урочисте прийняття з нагоди 26-ї річниці Збройних Сил України, в якому взяли участь Міністр національної оборони Румунії Міхай Фіфор, представники військово-дипломатичного корпусу, офіційних кіл та української громади Румунії.

Ukraine. Illegally annexed Crimea and Donbas report. December 06-13, 2017 | 13 грудня, 17:49

1.  Human Rights Abuses in Russian-occupied Crimea. 2. Actual situation in the eastern part of Ukraine.  

Прес-реліз ПУ в Румунії стосовно позиції Міністерства освіти і науки України щодо опублікованого висновку Венеційської комісії | 12 грудня, 15:12

Міністерство науки і освіти України дякує за роботу Венеційській комісії та готове імплементувати рекомендації щодо статті 7 Закону України "Про освіту".

Різдвяний благодійний ярмарок 2017 | 11 грудня, 11:28

10 грудня Посольство України взяло участь у Різдвяному благодійному ярмарку, організованому Міжнародною жіночою асоціацією Бухареста, за участі 50 посольств іноземних держав, акредитованих у Румунії.

Ukraine. Illegally annexed Crimea and Donbas report. November 29 - December 06, 2017 | 06 грудня, 16:36

1.  Human rights abuses against Crimean Tatars under Russian annexation. 2. Actual situation in the eastern part of Ukraine.  12 Ukrainian servicemen were killed and 44 wounded only in November 2017.