Посольство України в Румунії

, Київ 11:09

У Бухаресті відбувся круглий стіл на тему «Нові тенденції та еволюції у двосторонніх відносинах України та Румунії»

21 грудня 2017, 08:56

20 грудня 2017 року під егідою НГО «Experts for security and global affairs» відбувся круглий стіл на тему «Нові тенденції та еволюції у двосторонніх відносинах України та Румунії» за участі Посольства України в Румунії. 

У заході взяли участь Посол України в Румунії О.Баньков, представники Парламенту Румунії, Торгово-промислової палати Румунії та експертного середовища Румунії.
В рамках заходу проведене обговорення актуального стану політичного діалогу та секторального співробітництва між державами, поточної ситуації на сході України та на території тимчасово окупованого Криму, регіонального геополітичного контексту із врахуванням дестабілізуючого чинника РФ, можливостей та напрямів інтенсифікації співробітництва представників українського та румунського експертних середовищ.

Останні новини

Щодо зустрічі Посла Олександра Банькова із сенатором Румунії Раду Міхаїлом | Сьогодні, 10:25

16 січня 2018 року в приміщенні Посольства України в Румунії відбулася зустріч Посла Олександра Банькова із сенатором Румунії, секретарем Комісії Сенату Румунії з питань румунів звідусіль, членом Комісії Сенату Румунії з питань зовнішньої політики Раду Міхаїлом.

Спільна робоча поїздка Міністрів закордонних справ України та Румунії до м.Чернівці | 12 січня, 12:36

11 січня 2018 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснив робочу поїздку до м.Чернівці, в рамках якої провів робочу зустріч із Міністром закордонних справ Румунії Теодором Мелешкану.

НБУ спрощує порядок ввезення готівкою іноземної валюти в Україну | 02 січня, 09:31

Національний банк України спрощує порядок ввезення резидентами в Україну іноземної валюти у готівковій формі та удосконалює порядок її вивезення.

Круглий стіл з нагоди 100 річчя української дипломатичної служби | 23 грудня 2017, 14:08

22 грудня у Культурно-інформаційному центрі у складі ПУ в Румунії відбувся круглий стіл, присвячений відзначенню 100-річчя української дипломатії, адже саме 22 грудня 1917 року Голова Генерального Секретаріату УНР Володимир Винниченко і Генеральний секретар з міжнаціональних справ Олександр Шульгин підписали «Законопроект про створення Генерального секретарства міжнародних справ»  – Міністерства закордонних справ.