Посольство України в Румунії

, Київ 08:20

У Бухаресті відбувся круглий стіл на тему «Нові тенденції та еволюції у двосторонніх відносинах України та Румунії»

21 грудня 2017, 08:56

20 грудня 2017 року під егідою НГО «Experts for security and global affairs» відбувся круглий стіл на тему «Нові тенденції та еволюції у двосторонніх відносинах України та Румунії» за участі Посольства України в Румунії. 

У заході взяли участь Посол України в Румунії О.Баньков, представники Парламенту Румунії, Торгово-промислової палати Румунії та експертного середовища Румунії.
В рамках заходу проведене обговорення актуального стану політичного діалогу та секторального співробітництва між державами, поточної ситуації на сході України та на території тимчасово окупованого Криму, регіонального геополітичного контексту із врахуванням дестабілізуючого чинника РФ, можливостей та напрямів інтенсифікації співробітництва представників українського та румунського експертних середовищ.

Останні новини

Міністерство закордонних справ України оголосило конкурс на посаду керівника Українського інституту | Вчора, 21:03

Міністерство закордонних справ України оголосило конкурс на посаду керівника Українського інституту – установи, яка системно презентуватиме Україну у світі.

Щодо переговорів між Міністерством освіти і науки України та Міністерством національного виховання Румунії | Вчора, 12:57

15 березня 2018 року відбулися переговори між Міністерством освіти і науки України та Міністерством національного виховання Румунії щодо Протоколу про співпрацю в галузі освіти між Міністерством національного виховання Румунії та Міністерством освіти і науки України.

Ukraine. Illegally annexed Crimea and Donbas report. March 01-14, 2018 | Вчора, 09:58

1. Statement of the MFA of Ukraine in connection with another uncoordinated visit of the Russian delegation headed by Russian President V.Putin to the temporarily occupied Crimea on March 14, 2018. 2. Actual situation in the ATO area.

Вшанування пам‘яті Тараса Шевченка у Бухаресті | 13 березня, 17:14

13 березня 2018 року  у рамках відзначення Шевченківського дня  відбулася церемонія покладання квітів до погруддя Великого Кобзаря, розташованого в центральному парку Херестреу м. Бухарест.

Міністерство соціальної політики України створило соціальний відеоролик з проблематики торгівлі людьми | 13 березня, 13:11

У зв’язку зі збільшенням випадків втягнення громадян України у злочинну діяльність на території іноземних країн, Мінсоцполітики продовжує докладати зусиль щодо інформування громадян України про проблему торгівлі людьми та убезпечення їх від потрапляння у таку ситуацію.