Посольство України в Румунії

, Київ 08:18

День Святого Миколая

21 грудня 2017, 16:15

20 грудня 2017 року в Будинку культури Бухарестського університету відбувся святковий захід, присвячений відзначенню Дня Святого Миколая. 

У заході взяли участь представники Посольства, української громади Румунії, а також громадяни України, які тимчасово перебувають на території Румунії.

З вітальними словами до присутніх звернулись Посол України в Румунії Олександр Баньков та Голова Бухарестської філії СУР Ярослава Колотило.  Захід продовжився яскравою театралізованою новорічною виставою Українського академічного фольклорно-етнографічного ансамблю «Калина» з міста Київ.  Всі діти отримали солодкі подарунки від Святого Миколая.

Щиро дякуємо усім присутнім, Союзу українців Румунії  за плідну співпрацю, особлива подяка артистам та художньому керівнику-заслуженому артисту України Г.А.Андрющенку ансамблю «Калина».

Останні новини

Міністерство закордонних справ України оголосило конкурс на посаду керівника Українського інституту | Вчора, 21:03

Міністерство закордонних справ України оголосило конкурс на посаду керівника Українського інституту – установи, яка системно презентуватиме Україну у світі.

Щодо переговорів між Міністерством освіти і науки України та Міністерством національного виховання Румунії | Вчора, 12:57

15 березня 2018 року відбулися переговори між Міністерством освіти і науки України та Міністерством національного виховання Румунії щодо Протоколу про співпрацю в галузі освіти між Міністерством національного виховання Румунії та Міністерством освіти і науки України.

Ukraine. Illegally annexed Crimea and Donbas report. March 01-14, 2018 | Вчора, 09:58

1. Statement of the MFA of Ukraine in connection with another uncoordinated visit of the Russian delegation headed by Russian President V.Putin to the temporarily occupied Crimea on March 14, 2018. 2. Actual situation in the ATO area.

Вшанування пам‘яті Тараса Шевченка у Бухаресті | 13 березня, 17:14

13 березня 2018 року  у рамках відзначення Шевченківського дня  відбулася церемонія покладання квітів до погруддя Великого Кобзаря, розташованого в центральному парку Херестреу м. Бухарест.

Міністерство соціальної політики України створило соціальний відеоролик з проблематики торгівлі людьми | 13 березня, 13:11

У зв’язку зі збільшенням випадків втягнення громадян України у злочинну діяльність на території іноземних країн, Мінсоцполітики продовжує докладати зусиль щодо інформування громадян України про проблему торгівлі людьми та убезпечення їх від потрапляння у таку ситуацію.