Посольство України в Румунії

, Київ 11:10

День Святого Миколая

21 грудня 2017, 16:15

20 грудня 2017 року в Будинку культури Бухарестського університету відбувся святковий захід, присвячений відзначенню Дня Святого Миколая. 

У заході взяли участь представники Посольства, української громади Румунії, а також громадяни України, які тимчасово перебувають на території Румунії.

З вітальними словами до присутніх звернулись Посол України в Румунії Олександр Баньков та Голова Бухарестської філії СУР Ярослава Колотило.  Захід продовжився яскравою театралізованою новорічною виставою Українського академічного фольклорно-етнографічного ансамблю «Калина» з міста Київ.  Всі діти отримали солодкі подарунки від Святого Миколая.

Щиро дякуємо усім присутнім, Союзу українців Румунії  за плідну співпрацю, особлива подяка артистам та художньому керівнику-заслуженому артисту України Г.А.Андрющенку ансамблю «Калина».

Останні новини

Щодо зустрічі Посла Олександра Банькова із сенатором Румунії Раду Міхаїлом | Сьогодні, 10:25

16 січня 2018 року в приміщенні Посольства України в Румунії відбулася зустріч Посла Олександра Банькова із сенатором Румунії, секретарем Комісії Сенату Румунії з питань румунів звідусіль, членом Комісії Сенату Румунії з питань зовнішньої політики Раду Міхаїлом.

Спільна робоча поїздка Міністрів закордонних справ України та Румунії до м.Чернівці | 12 січня, 12:36

11 січня 2018 року Міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснив робочу поїздку до м.Чернівці, в рамках якої провів робочу зустріч із Міністром закордонних справ Румунії Теодором Мелешкану.

НБУ спрощує порядок ввезення готівкою іноземної валюти в Україну | 02 січня, 09:31

Національний банк України спрощує порядок ввезення резидентами в Україну іноземної валюти у готівковій формі та удосконалює порядок її вивезення.

Круглий стіл з нагоди 100 річчя української дипломатичної служби | 23 грудня 2017, 14:08

22 грудня у Культурно-інформаційному центрі у складі ПУ в Румунії відбувся круглий стіл, присвячений відзначенню 100-річчя української дипломатії, адже саме 22 грудня 1917 року Голова Генерального Секретаріату УНР Володимир Винниченко і Генеральний секретар з міжнаціональних справ Олександр Шульгин підписали «Законопроект про створення Генерального секретарства міжнародних справ»  – Міністерства закордонних справ.