Посольство України в Румунії

, Київ 06:18

Участь Посла України в Румунії Олександра Банькова у 25 Міжнародному фестивалі колядок та зимових обрядів українців Румунії

22 січня, 16:27

20 січня 2018 року  на запрошення Союзу Українців Румунії Посол України в Румунії Олександр Баньков відвідав  місто Сігету Мармацієй повіту Марамуреш з метою участі у 25 Міжнародному фестивалі колядок та зимових обрядів українців Румунії.

Щороку на Фестивалі групи українських колядників представляють свої колядки, новорічні та різдвяні звичаї. Цього року у Фестивалі взяли участь колективи з України, Угорщини та румунських міст: Тулчі, Караш Северіну, Ботошань, Сату Маре, Сучава, Арад, Тіміш, Полян, Кривого, Рускови, Красного, Бистрого, Вишавської Долини, Коштиля, Рони, Луга над Тисою, Великого Бечкова, Кручунова, Довгого Поля, Реміт, Сігету Мармацієй.

На заході були присутні представники депутатського корпусу Румунії, Міністерства закордонних справ Румунії, Міністерства національної освіти Румунії, місцевої влади, Союзу Українців Румунії та інші.

Останні новини

Про зустріч Посла України в Румунії з Радником Президента Румунії з питань зовнішньої політики | Вчора, 10:02

21.02.2018 р. Посол України в Румунії Олександр Баньков  провів зустріч з Радником Президента Румунії з питань зовнішньої політики Богданом Ауреску.

Посол України провів зустріч з Головою Комісії з питань зовнішньої політики Сенату Парламенту Румунії Крістіаном Думітреску | Вчора, 10:01

20.02.2018 р. відбулася зустріч Посла України в Румунії Олександра Банькова з Головою Комісії з питань зовнішньої політики Сенату Парламенту Румунії Крістіаном Думітреску.

У Бухаресті вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні | 20 лютого, 10:41

18 лютого 2018 року отець Дмитро Колотило, настоятель Української православної Парафії "Святого Петра Могили", відслужив панахиду за Героями Небесної Сотні.

Щодо зустрічі Посла Олександра Банькова з Міністром національної оборони Румунії Міхаєм-Віорелом Фіфором | 16 лютого, 11:15

12.02.2018  р. Посол України в Румунії Олександр Баньков провів зустріч з Міністром національної оборони Румунії Міхаєм-Віорелом Фіфором, в ході якої підтверджено безумовну підтримку румунською стороною територіальної цілісності України та політики невизнання незаконної анексії АРК Російською Федерацією. 

Щодо візиту до Румунії української делегації на чолі з Народним Депутатом України, Головою Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніною Петрівною Южаніною | 15 лютого, 16:55

У період з 12 по 14 лютого 2018 р. у м. Бухарест перебувала делегація  депутатів Верховної Ради України та експертів з правоохоронних, податкових та митних питань, очолювана Народним Депутатом України, Головою Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніною Петрівною Южаніною.