Посольство України в Румунії

, Київ 10:52

З 25 по 27 квітня 2018 року у м.Брашов (Румунія) відбудеться конференція-виставка м'ясної індустрії "INDUSTRIA CARNII LA RAFT"

06 лютого, 10:18

Конференція запропонує переговорну платформу для експертів м'ясної продукції, тваринництва та роздрібної торгівлі. Очікується, що у заході візмуть участь більше ніж 200 представників м'ясної промисловості та суміжних галузей, постачальників сировини, матеріалів, пакувального обладнання.Порядок денний передбачає обговорення актуальних питань щодо лінії росту в сучасній торгівлі, онлайн торгівлі, експорту м'яса в роздрібні мережі, тенденції та показники споживчих переваг, роль готової їжі, розвиток місцевих брендів і інші теми, що стосуються упаковки продукції, оптимізації виробничих процесів та професійної підготовки фахівців.Приймаючи участь у даному заході у вас є багато можливостей для просування, серед яких: можливість представити свою компанію, товари чи послуги, зробивши виступ або організувавши виставковий стенд із дегустацією, демонстрацією технології тощо. 

Контактна інформація організаторів для зацікавлених взяти участь у згаданих заходах - Flavius MARIN Mobil: +4 0734 333 589 | Tel/Fax: +4 021.450.50.64 email flavius.marin@industriacarnii.ro  email flavius.marin@agrofood.ro                web www.industriacarnii.ro web www.agrofood.ro

Останні новини

Посол України в Румунії відвідав з робочим візитом повіт Клуж (Румунія) | 26 травня, 17:29

25 травня 2018 р. Посол України в Румунії Олександр Баньков відвідав з робочим візитом повіт Клуж (Румунія). У місті Клуж-Напока Посол провів зустріч з Префектом повіту Іоаном Керекеш, Віце-Головою Повітової ради Маріусом Минзат та Мером міста Клуж-Напока Емілем Бок.

Посол України в Румунії відвідав з робочим візитом повіт Біхор (Румунія) | 24 травня, 16:51

24 травня 2018 р. Посол України в Румунії Олександр Баньков відвідав з робочим візитом повіт Біхор (Румунія). У місті Орадя Посол провів зустріч з Префектом повіту Іоаном Міхаю, Головою Повітової ради Пасзтор Сандор та Мером міста Орадя Іліє Боложан.

Посол України в Румунії відвідав з робочим візитом повіт Арад (Румунія) | 23 травня, 17:47

23 травня 2018 р. Посол України в Румунії Олександр Баньков відвідав з робочим візитом повіт Арад (Румунія). У місті Арад Посол провів зустріч з Префектом повіту Флорентіною Хорджя, Головою Повітової ради Чонка-Аргір Юстін-Марінел та Віце-мером міста Арад Левенте Боньяр.

Посол України в Румунії відвідав з робочим візитом повіт Тіміш (Румунія) | 22 травня, 18:08

22 травня 2018 р. Посол України в Румунії Олександр Баньков відвідав з робочим візитом повіт Тіміш (Румунія). У м. Тімішоара Посол України в Румунії провів зустріч з Префектом Євою-Джеорджетою Андрєаш, Віце-Головою повітової ради Траяном Станку та Мером міста Тімішоара Ніколає Робу.

Участь дружини Посла України в Румунії у заході присвяченому презентації книги «Кухні народів світу» | 22 травня, 13:00

22 травня 2018 року дружина Посла України в Румунії Анна Дорошенко взяла участь у заході присвяченому презентації книги «Кухні народів світу».