Посольство України в Румунії

, Київ 06:18

З 25 по 27 квітня 2018 року у м.Брашов (Румунія) відбудеться конференція-виставка м'ясної індустрії "INDUSTRIA CARNII LA RAFT"

06 лютого, 10:18

Конференція запропонує переговорну платформу для експертів м'ясної продукції, тваринництва та роздрібної торгівлі. Очікується, що у заході візмуть участь більше ніж 200 представників м'ясної промисловості та суміжних галузей, постачальників сировини, матеріалів, пакувального обладнання.Порядок денний передбачає обговорення актуальних питань щодо лінії росту в сучасній торгівлі, онлайн торгівлі, експорту м'яса в роздрібні мережі, тенденції та показники споживчих переваг, роль готової їжі, розвиток місцевих брендів і інші теми, що стосуються упаковки продукції, оптимізації виробничих процесів та професійної підготовки фахівців.Приймаючи участь у даному заході у вас є багато можливостей для просування, серед яких: можливість представити свою компанію, товари чи послуги, зробивши виступ або організувавши виставковий стенд із дегустацією, демонстрацією технології тощо. 

Контактна інформація організаторів для зацікавлених взяти участь у згаданих заходах - Flavius MARIN Mobil: +4 0734 333 589 | Tel/Fax: +4 021.450.50.64 email flavius.marin@industriacarnii.ro  email flavius.marin@agrofood.ro                web www.industriacarnii.ro web www.agrofood.ro

Останні новини

Про зустріч Посла України в Румунії з Радником Президента Румунії з питань зовнішньої політики | Вчора, 10:02

21.02.2018 р. Посол України в Румунії Олександр Баньков  провів зустріч з Радником Президента Румунії з питань зовнішньої політики Богданом Ауреску.

Посол України провів зустріч з Головою Комісії з питань зовнішньої політики Сенату Парламенту Румунії Крістіаном Думітреску | Вчора, 10:01

20.02.2018 р. відбулася зустріч Посла України в Румунії Олександра Банькова з Головою Комісії з питань зовнішньої політики Сенату Парламенту Румунії Крістіаном Думітреску.

У Бухаресті вшанували пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні | 20 лютого, 10:41

18 лютого 2018 року отець Дмитро Колотило, настоятель Української православної Парафії "Святого Петра Могили", відслужив панахиду за Героями Небесної Сотні.

Щодо зустрічі Посла Олександра Банькова з Міністром національної оборони Румунії Міхаєм-Віорелом Фіфором | 16 лютого, 11:15

12.02.2018  р. Посол України в Румунії Олександр Баньков провів зустріч з Міністром національної оборони Румунії Міхаєм-Віорелом Фіфором, в ході якої підтверджено безумовну підтримку румунською стороною територіальної цілісності України та політики невизнання незаконної анексії АРК Російською Федерацією. 

Щодо візиту до Румунії української делегації на чолі з Народним Депутатом України, Головою Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніною Петрівною Южаніною | 15 лютого, 16:55

У період з 12 по 14 лютого 2018 р. у м. Бухарест перебувала делегація  депутатів Верховної Ради України та експертів з правоохоронних, податкових та митних питань, очолювана Народним Депутатом України, Головою Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніною Петрівною Южаніною.