Посольство України в Румунії

, Київ 16:22

Шодо зустрічі Посла України в Румунії Олександра Банькова із Блаженнішим Патріархом Румунської Православної Церкви Даниїлом

03 березня, 09:03

1 березня 2018 року Посол України в Румунії Олександр Баньков здійснив візит ввічливості до Блаженнішого отця Даниїла, Патріарха Румунського та предстоятеля Румунської православної церкви.

Під час зустрічі сторони обговорили позитивний характер відносин українського і румунського народів та відзначили необхідність їх подальшого розвитку та поглиблення.

У цьому контексті Патріархом Румунським Даниїлом відзначено духовну спільність України та Румунії, а також діяльність святого Паїсія Величковського та Митрополита Київського Петра Могили, яка сприяла цій спільності.

У свою чергу Посол Олександр Баньков відзначив позитивну роль Румунської Православної Церкви у питанні забезпечення співжиття української національної меншини Румунії.

Сторони обговорили актуальний стан співробітництва православних церков України та Румунії, зокрема питання організація паломницьких турів до України, а також аспекти, пов’язані з отриманням українською православною церквою канонічного статусу.

Останні новини

Міністерство закордонних справ України оголосило конкурс на посаду керівника Українського інституту | Вчора, 21:03

Міністерство закордонних справ України оголосило конкурс на посаду керівника Українського інституту – установи, яка системно презентуватиме Україну у світі.

Щодо переговорів між Міністерством освіти і науки України та Міністерством національного виховання Румунії | Вчора, 12:57

15 березня 2018 року відбулися переговори між Міністерством освіти і науки України та Міністерством національного виховання Румунії щодо Протоколу про співпрацю в галузі освіти між Міністерством національного виховання Румунії та Міністерством освіти і науки України.

Ukraine. Illegally annexed Crimea and Donbas report. March 01-14, 2018 | Вчора, 09:58

1. Statement of the MFA of Ukraine in connection with another uncoordinated visit of the Russian delegation headed by Russian President V.Putin to the temporarily occupied Crimea on March 14, 2018. 2. Actual situation in the ATO area.

Вшанування пам‘яті Тараса Шевченка у Бухаресті | 13 березня, 17:14

13 березня 2018 року  у рамках відзначення Шевченківського дня  відбулася церемонія покладання квітів до погруддя Великого Кобзаря, розташованого в центральному парку Херестреу м. Бухарест.

Міністерство соціальної політики України створило соціальний відеоролик з проблематики торгівлі людьми | 13 березня, 13:11

У зв’язку зі збільшенням випадків втягнення громадян України у злочинну діяльність на території іноземних країн, Мінсоцполітики продовжує докладати зусиль щодо інформування громадян України про проблему торгівлі людьми та убезпечення їх від потрапляння у таку ситуацію.