Посольство України в Румунії

, Київ 10:58

«День української культури» в рамках проекту «Тиждень слов'янських культур»

16 травня, 17:39

15 травня ц.р. в місті Бухарест,  за підтримки Посольства України в Румунії та Союзу Українців Румунії,  Департаментом слов'янської філології кафедри іноземних мов Бухарестського університету  було проведено «День української культури» в рамках проекту «Тиждень слов'янських культур».

Головною метою заходу є популяризація української культури серед громадян Румунії.

Перед присутніми  виступили Посол України в Румунії Олександр Баньков на тему «Українська культура і цивілізація з дипломатичного погляду», радник Міністерства національної освіти Румунії Ельвіра Кодря з презентацією на тему «Освіта українською мовою в Румунії», заступник голови Союзу українців Румунії Михайло Трайста на тему «Союз українців Румунії – історія, сучасність та плани на майбутнє», український прозаїк Володимир Даниленко з презентацією роману «Клітка для вивільги».

Захід продовжився святковим концертом та майстер-класом з писанкарства.

 

Останні новини

Посол України в Румунії відвідав з робочим візитом повіт Клуж (Румунія) | 26 травня, 17:29

25 травня 2018 р. Посол України в Румунії Олександр Баньков відвідав з робочим візитом повіт Клуж (Румунія). У місті Клуж-Напока Посол провів зустріч з Префектом повіту Іоаном Керекеш, Віце-Головою Повітової ради Маріусом Минзат та Мером міста Клуж-Напока Емілем Бок.

Посол України в Румунії відвідав з робочим візитом повіт Біхор (Румунія) | 24 травня, 16:51

24 травня 2018 р. Посол України в Румунії Олександр Баньков відвідав з робочим візитом повіт Біхор (Румунія). У місті Орадя Посол провів зустріч з Префектом повіту Іоаном Міхаю, Головою Повітової ради Пасзтор Сандор та Мером міста Орадя Іліє Боложан.

Посол України в Румунії відвідав з робочим візитом повіт Арад (Румунія) | 23 травня, 17:47

23 травня 2018 р. Посол України в Румунії Олександр Баньков відвідав з робочим візитом повіт Арад (Румунія). У місті Арад Посол провів зустріч з Префектом повіту Флорентіною Хорджя, Головою Повітової ради Чонка-Аргір Юстін-Марінел та Віце-мером міста Арад Левенте Боньяр.

Посол України в Румунії відвідав з робочим візитом повіт Тіміш (Румунія) | 22 травня, 18:08

22 травня 2018 р. Посол України в Румунії Олександр Баньков відвідав з робочим візитом повіт Тіміш (Румунія). У м. Тімішоара Посол України в Румунії провів зустріч з Префектом Євою-Джеорджетою Андрєаш, Віце-Головою повітової ради Траяном Станку та Мером міста Тімішоара Ніколає Робу.

Участь дружини Посла України в Румунії у заході присвяченому презентації книги «Кухні народів світу» | 22 травня, 13:00

22 травня 2018 року дружина Посла України в Румунії Анна Дорошенко взяла участь у заході присвяченому презентації книги «Кухні народів світу».