Посольство України в Румунії

, Київ 10:58

12-ий Всерумунській конкурс декламування української поезії

16 травня, 17:59

12 травня ц.р. в м. Сігету Мармаціей відбувся традиційний 12-ий Всерумунській конкурс  декламування української поезії. 

Конкурс був організований Союзом українців Румунії (СУР) за підтримкою  Міністерства національної освіти Румунії. В конкурсі взяли участь 58 учнів з шкіл 6 повітів, в яких вивчається українська мова. Учасники були розділені на 13 категорій: з початкових класів до 12-го класу.

В кожній категорії українськи вірші декламували 2-5 учасників. Також по всім 13 категоріям було визначено 13 перших місць, відповідно по 13 других та третіх місць. Всі переможці отримали відповідні дипломи та цінні подарунки від СУРу.

Репортаж про конкурс знімав Перший національний телеканал Румунії.

Конкурс пройшов на високому організаційному рівні. Посольство оголосило подяки чотирьом кращім вчителям, у яких було найбільше учнів – переможців.

Окрім конкурсу, того ж дня в Сігету Мармаціей відбувся невеликий парад-хода вишиванок та засідання Жіночої ради СУРу.

Останні новини

Посол України в Румунії відвідав з робочим візитом повіт Клуж (Румунія) | 26 травня, 17:29

25 травня 2018 р. Посол України в Румунії Олександр Баньков відвідав з робочим візитом повіт Клуж (Румунія). У місті Клуж-Напока Посол провів зустріч з Префектом повіту Іоаном Керекеш, Віце-Головою Повітової ради Маріусом Минзат та Мером міста Клуж-Напока Емілем Бок.

Посол України в Румунії відвідав з робочим візитом повіт Біхор (Румунія) | 24 травня, 16:51

24 травня 2018 р. Посол України в Румунії Олександр Баньков відвідав з робочим візитом повіт Біхор (Румунія). У місті Орадя Посол провів зустріч з Префектом повіту Іоаном Міхаю, Головою Повітової ради Пасзтор Сандор та Мером міста Орадя Іліє Боложан.

Посол України в Румунії відвідав з робочим візитом повіт Арад (Румунія) | 23 травня, 17:47

23 травня 2018 р. Посол України в Румунії Олександр Баньков відвідав з робочим візитом повіт Арад (Румунія). У місті Арад Посол провів зустріч з Префектом повіту Флорентіною Хорджя, Головою Повітової ради Чонка-Аргір Юстін-Марінел та Віце-мером міста Арад Левенте Боньяр.

Посол України в Румунії відвідав з робочим візитом повіт Тіміш (Румунія) | 22 травня, 18:08

22 травня 2018 р. Посол України в Румунії Олександр Баньков відвідав з робочим візитом повіт Тіміш (Румунія). У м. Тімішоара Посол України в Румунії провів зустріч з Префектом Євою-Джеорджетою Андрєаш, Віце-Головою повітової ради Траяном Станку та Мером міста Тімішоара Ніколає Робу.

Участь дружини Посла України в Румунії у заході присвяченому презентації книги «Кухні народів світу» | 22 травня, 13:00

22 травня 2018 року дружина Посла України в Румунії Анна Дорошенко взяла участь у заході присвяченому презентації книги «Кухні народів світу».