• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Română
Електронна черга
Опубліковано 26 червня 2023 року о 15:00

У ЗВ’ЯЗКУ З ВІЙНОЮ ТА ЕВАКУАЦІЄЮ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ЗА КОРДОН БУЛО ЗАПРОВАДЖЕНО НОВІ КОНСУЛЬСЬКІ ДІЇ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ БЕЗ ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ:

1. Постановка на консульський облік дітей, які знаходяться під опікою. З собою необхідно мати оригінали та копії таких документів: закордонний паспорт, свідоцтво про народження дитини, рішення суду про встановлення опіки над дитиною та рішення опікунської ради тощо, а також 2 фото 3,5 x 4,5 см.

2. Постановка на консульський облік дітей, які виїхали за кордон без дозволу другого з батьків. З собою необхідно мати оригінали та копії таких документів: свідоцтво про народження дитини*; паспорт того з батьків, з ким на даний момент перебуває дитина, 2 фото 3,5 x 4,5 см.


Консульство України в  Румунії  здійснює прийом відвідувачів за попередньою онлайн реєстрацією за посиланням: https://online.mfa.gov.ua/application

УВАГА! Консульський відділ Посольства приймає громадян виключно за наявності у них готового пакету документів (оригінали, ксерокопії, фото).

НЕ КОРИСТУЙТЕСЯ ПОСЛУГАМИ ПОСЕРЕДНИКІВ!

Запис до електронної черги є БЕЗКОШТОВНИМ для всіх видів послуг.

Відсутність можливості обрання дати візиту означає, що всі вільні місця на даний момент зайняті. Вільні для реєстрації дні з’являються поступово. Також вільні дати можуть з’явитися у випадку, якщо один із зареєстрованих заявників скасував бронювання.

Для перевірки наявності вільних місць необхідно слідкувати за оновленням системи. Через великий попит на бронювання для вчинення консульської дії вільні слоти швидко бронюються, тому дуже часто Ви бачите повідомлення "Вільні слоти для запису відсутні". У зв`язку з цим, просимо Вас утриматись від телефонних дзвінків та запитів на електронну пошту консульських установ України в Румунії з проханням пояснити ситуацію або здійснити запис в індивідуальному порядку.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ, що громадянину під час прийому буде надана лише та консульська дія, на яку він зареєстрований. Той, хто бажає подати документи на оформлення паспорта, але бронює запис на іншу консульську дію, не буде прийнятий з паспортних питань.

ІНФОРМУЄМО, що Посольством відслідковується діяльність так званих «посередницьких структур».

Під час запису на прийом з питань вчинення консульської дії слід дотримуватися наступних правил:

У формулярі запису всі поля мають бути заповнені та вказуються дані тієї особи, яка отримуватиме консульську послугу, а також назву консульської послуги. Невідповідність особистих даних або назви консульської послуги, зазначених під час реєстрації в електронній черзі, реальним даним фізичної особи, чи реальній меті звернення є підставою для скасування реєстрації.

Якщо Ви звертаєтеся за отриманням кількох консульських послуг одночасно, слід зробити реєстрацію для кожної послуги окремо. Необхідно обрати час, який не співпадає з часом Вашого попереднього запису.

Не допускається реєстрація однієї і тієї ж особи з того самого питання на різні дати. Така реєстрація буде видалена адміністратором, а якщо Ви вчинили її помилково або за необачністю - необхідно про це повідомити консульство на електронну адресу [email protected].

Якщо у Вас виникли непередбачувані обставини, які не дозволять Вам прибути на прийом за реєстрацією - необхідно про це повідомити консульство на електронну адресу .

Не допускається реєстрація за ніками (наприклад Roman1989, Alex PL тощо), адже допуск для вчинення консульських дій здійснюється за перевіркою паспортного документу.

Посольство України в Румуні залишає за собою право скасувати/перенести реєстрацію на інший час, що може бути пов’язано з технічними або іншими об’єктивними обставинами, повідомивши про це заявника за залишеними під час реєстрації реквізитами (повідомлення на електронну пошту). У зв’язку з цим просимо перевіряти Вашу електронну поштову скриньку, оскільки на неї може бути надіслана важлива інформація щодо непередбачуваної відміни бронювання або її перенесення на інший термін.


Консульський округ:

Компетенція Консульського відділу Посольства розповсюджується на всю територію Румунії.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux