Посольство України в Румунії

Київ 11:50

Вибори 2019

Позачергові вибори народних депутатів України 21 липня 2019 року

 

Указом Президента від 21 травня 2019 року № 303/2019 «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів» на 21 липня 2019 року призначені позачергові вибори народних депутатів України до Верховної Ради України.

Громадяни України, які проживають або перебувають в період підготовки та проведення виборів за межами України, реалізують своє право голосу на виборах на загальних підставах.

Проголосувати на виборчій дільниці при Посольстві України в Румунії зможуть громадяни України, виборча адреса яких знаходиться в Румунії.

 

Що необхідно виборцю для того, щоб реалізувати своє право голосу за межами України.

Перевірити інформацію щодо включення виборця до Державного реєстру виборців та правильності внесених персональних даних виборця (прізвище, ім’я, по батькові, виборча адреса) до Державного реєстру виборців можна за допомогою он-лайн сервісу «Особистий кабінет виборця» (https://www.drv.gov.ua/ords/f?p=111:LOGIN) на веб-сторінці «Державний реєстр виборців».

Для цього потрібно зареєструватися в «Особистому кабінеті виборця» і зробити відповідний запит. Орієнтовно протягом однієї доби виборець отримає відомості щодо своїх даних у Державному реєстрі виборців на електронну адресу, вказану при реєстрації.

В разі якщо Ви плануєте брати участь у виборах на дільниці при Посольстві України в Румунії, але за результатами перевірки в «Особистому кабінеті виборця» у Вас інша виборча адреса або Ваші персональні дані відсутні, Ви можете скористатися одним з таких існуючих способів включення до списків виборців на закордонній виборчій дільниці.

 

Прийняття на консульський облік

Включення до списку виборців за заявою

Звернутися особисто або надіслати документи поштою до Посольства України в Румунії для постановки на постійний чи тимчасовий консульський облік.

З необхідними документами та процедурою прийняття на консульський облік Ви можете ознайомитися за цим посиланням:

https://romania.mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/services/accounting

Особисто, не пізніше як за п’ять днів до дня голосування,подати до Посольства, заяву щодо включення до списку виборців або зміну виборчої адреси (якщо Вас вже включено до Державного реєстру виборців).

До заяви додаються копії документів, що підтверджують ці зміни, а оригінали пред’являються.

 

 

Заяви про тимчасову зміну місця голосування виборця без зміни виборчої адреси закордонними дипломатичними установами України або дільничними виборчими комісіями закордонних виборчих дільниць не приймаються. Такі заяви подаються до органу ведення Державного реєстру виборців за виборчою адресою заявника або органу ведення Державного реєстру виборців у Міністерстві закордонних справ України.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у виборах та рекомендуємо заздалегідь, і не пізніше як за п’ять днів до дня голосування, подбати про своє включення до списків виборців на виборчій дільниці при Посольстві України в Румунії.

За додатковою інформацією звертайтеся до Посольства за номером телефону (0040-21) 230-36-60 або надіславши запит на електронну пошту consulat.ro@gmail.com

Пам’ятка з питань голосування громадян України за кордоном doc.docx

Корисні посилання

Веб-сайт МЗС, розділ «Консульські питання. Голосування громадян України за кордоном»: http://mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/golsua

Веб-сайт Центральної виборчої комісії України: http://cvk.gov.ua/

Веб-сайт Державного реєстру виборців: http://www.drv.gov.ua


Консульський відділ Посольства України в Румунії
Керівник: Некрасов Павло Олександрович
Другий секретар з консульських питань
Адреса: 011 862, Румунія, м. Бухарест, бульвар Авіаторілор, № 24, Сектор 1. Переглянути на мапі
Телефон: (0040-21) 230-36-60, у разі загрози життю чи загибелі громадян України прохання телефонувати на Гарячу лінію Посольства за цим же номером телефону.
Факс: (0040-21) 230-36-69
Ел. пошта: consulat.ro@gmail.com
Графік роботи:

 

Прийом громадян України

Понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця:    09:30 – 12:30

                    15:00 – 17:00

Перерва       13:00 – 14:30

Громадяни певних категорій (інваліди, вагітні, тяжкохворі)    обслуговуються позачергово цілий робочій день.

У неробочий та неприйомний час, вихідні та святкові дні прийом громадян  України проводиться у екстрених випадках: втрата паспортних документів, ДТП, смерть, арешт тощо.

Прийом іноземних громадян та осіб без громадянства

Понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця:    9:30 —12:30

Прийом громадян керівником Посольства України в Румунії: перша середа щомісяця.

Межі консульського округу:

Румунія