Посольство України в Румунії

Київ 11:13

У період з 04 по 06 вересня Посол України Олександр Баньков перебуватиме з робочим візитом у повітах Марамуреш, Сату Маре та Сучава.

04 вересня 2017, 09:59

Посол Олександр Баньков здійнює робочий візит до повітів Марамуреш, Сату Маре та Сучава, де проведе зустрічі з керівництвом повітів, Союзу українців Румунії та відвідає населені пункти, де проживає чисельна українська громада Румунії. 

Програмою візиту також передбачено зустрічі з мером міста Сігету Мармацієй та директором єдиного в Румунії українського ліцею ім. Т.Шевченка щодо матеріально-технічного забезпечення навчального закладу.

Останні новини

День Незалежності України | 10 вересня, 13:05

9 вересня 2019 року Посольством України в Румунії проведено урочисте прийняття з нагоди 28-ї річниці Незалежності України.

День Державного прапора України відзначили в Румунії | 23 серпня, 17:35

Сьогодні, 23 серпня 2019 року, Посольство України в Румунії разом з представниками Ужгородського національного університету та українцями Румунії відзначили День Державного прапора України – символу нескореності, свободи та перемоги!

Посол України в Румунії зустрівся з румунськими журналістами, які повернулись з прес-туру до України | 10 липня, 18:15

10 липня 2019 року Посол України в Румунії Олександр Баньков провів зустріч з групою румунських журналістів, які повернулись з прес-туру до України. Поїздка організована Радою зовнішньої політики «Українська призма» та іншими неурядовими організаціями за сприяння Посольства Румунії в Україні та Посольства України в Румунії.

Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України взяв участь у Бізнес-форумі Східного партнерства в Румунії | 26 червня, 17:41

У період з 24 по 26 червня 2019 року з метою участі у 6-му Бізнес-форумі Східного партнерства відбувся робочий візит до Бухаресту української делегації на чолі із заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайлом Тітарчуком.

Коментар МЗС України щодо схвалення Парламентською Асамблеєю Ради Європи резолюції «Посилення процесу прийняття рішень Парламентською Асамблеєю щодо повноважень та голосування» (25 червня 2019 року) | 25 червня, 08:00

МЗС України вважає, що схвалена Парламентською Асамблеєю Ради Європи (ПАРЄ) резолюція «Посилення процесу прийняття рішень Парламентською Асамблеєю щодо повноважень та голосування» є неприпустимою поступкою Російській Федерації, яка з 2014 року здійснює збройну агресію проти України, грубо порушуючи норми і принципи міжнародного права, у тому числі Статуту Ради Європи.