Посольство України в Румунії

Київ 04:34

Заступник Міністра Єгор Божок взяв участь у безпековому форумі в Румунії

18 червня, 14:20

14 червня ц.р. заступник Міністра Міністра закордонних справ України Єгор Божок взяв участь в Чорноморсько-Балканському міжнародному безпековому форумі (Румунія, м. Констанца).

У своєму виступі в панелі #NATO@70 - Виклики в регіоні Чорного моря та на Балканах Єгор Божок наголосив на необхідності подальшої консолідації зусиль союзників і партнерів в Чорноморському регіоні, а також продовження підтримки України для стримування агресії РФ та її примушення до дотримання норм міжнародного права. Посилення санкційного тиску та реалізація стратегічних засобів стримування є імперативною реакцією з боку Альянсу на мілітарізацію Росією АР Крим та дестабілізацію ситуації в Чорному морі.

Під час візиту до Румунії Заступник Міністра також провів зустріч із заступником Генерального секретаря НАТО з оборонного планування Патріком Тьорнером, в ході якої обговорив необхідність розвитку потенціалу стратегічних засобів стримування у Чорноморському регіоні, наголосивши на готовності України підтримати ці зусилля.

На полях конференції також проведено окрему зустріч з Міністром національної оборони Румунії Габріелем Лешем. Обговорено актуальні питання двостороннього військово-технічного співробітництва та проведення спільних заходів координації та взаємодії в оборонній сфері, а також перспективи підписання Договору про військово-технічне співробітництво між Україною та Румунією.

Останні новини

Посол України в Румунії зустрівся з румунськими журналістами, які повернулись з прес-туру до України | 10 липня, 18:15

10 липня 2019 року Посол України в Румунії Олександр Баньков провів зустріч з групою румунських журналістів, які повернулись з прес-туру до України. Поїздка організована Радою зовнішньої політики «Українська призма» та іншими неурядовими організаціями за сприяння Посольства Румунії в Україні та Посольства України в Румунії.

Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України взяв участь у Бізнес-форумі Східного партнерства в Румунії | 26 червня, 17:41

У період з 24 по 26 червня 2019 року з метою участі у 6-му Бізнес-форумі Східного партнерства відбувся робочий візит до Бухаресту української делегації на чолі із заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайлом Тітарчуком.

Коментар МЗС України щодо схвалення Парламентською Асамблеєю Ради Європи резолюції «Посилення процесу прийняття рішень Парламентською Асамблеєю щодо повноважень та голосування» (25 червня 2019 року) | 25 червня, 08:00

МЗС України вважає, що схвалена Парламентською Асамблеєю Ради Європи (ПАРЄ) резолюція «Посилення процесу прийняття рішень Парламентською Асамблеєю щодо повноважень та голосування» є неприпустимою поступкою Російській Федерації, яка з 2014 року здійснює збройну агресію проти України, грубо порушуючи норми і принципи міжнародного права, у тому числі Статуту Ради Європи.

Заява МЗС України щодо рішення Північно-Кавказького окружного військового суду Російської Федерації у справі п’ятьох незаконно засуджених громадян України кримськотатарського походження | 18 червня, 16:30

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест Російській Федерації у зв’язку з неправомірним вироком Північно-Кавказького окружного військового суду, оголошеним у м.Ростов-на-Дону 18 червня громадянам України Тимуру Абдуллаєву, Узеіру Абдуллаєву, Рустему Ісмаілову, Емілю Джемаденову, Айдеру Саледінову за сфабрикованими звинуваченнями в участі у діяльності терористичної організації.

Візит економічної місії Вінницької області до Румунії | 13 червня, 18:56

У період з 12 по 13 червня 2019 року відбувся робочий візит до Бухаресту економічної місії Вінницької області на чолі з Головою делегації директором Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку обласної державної адміністрації Мережком В.М.