Посольство України в Румунії

Київ 04:35

Щодо проставлення дато-штампів в паспортні документи громадян Румунії.

01 січня, 00:00

Відповідно до частини 4 статті 12 Закону України «Про прикордонний контроль», відмітка про перетинання державного кордону не проставляється в паспортному документі на прохання іноземця, особи без громадянства. У такому разі відмітка про перетинання державного кордону проставляється в імміграційній картці.

У відповідності до пункту 7 Порядку реєстрації паспортних документів іноземців та осіб без громадянства в пунктах пропуску через державний кордон, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.10.2018 року №798, відмітка «В’їзд» проставляється уповноваженою особою в паспортному документі іноземця або особи без громадянства на вільних сторінках, призначених для цього або для проставляння віз, починаючи з останньої, з правого боку, під час кожного в’їзду в Україну.

У разі коли в паспортному документі іноземця, або особи без громадянства не передбачено сторінок для відміток про перетинання державного кордону або на прохання іноземця, особи без громадянства, відмітка «В’їзд» проставляється у правому верхньому куті частин «Прибуття» та «Вибуття» імміграційної картки.

Тобто, у випадку заповнення громадянами Румунії імміграційних карток, на їхнє особисте прохання відмітки «В’їзд» у паспортних документах проставлятися не будуть.

З метою вчасного реагування на усі факти можливих неправомірних дій з боку персоналу Державної прикордонної служби України просимо надавати інформацію на гарячу лінію («Hot-line»):

Адміністрація Державної Прикордонної Служби України, м. Київ, тел.: +(044) 527-63-63 (безкоштовний), email: dovira@dpsu.gov.ua$

Західне Регіональне Управління Державної Прикордонної Служби України, м. Львів, тел.: +(032) 239-00-66, email: zhru@dpsu.gov.ua.;

Національна Поліція України, тел. 0-800-50-02-02 (безкоштовний);

Посольство України в Румунії, Бухарест, тел.: (+4021) 230 36 60, email: emb_ro@mfa.gov.ua.