• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Română
До уваги громадян України, які постійно проживають або тимчасово перебувають у Румунії
Опубліковано 13 травня 2014 року о 10:22

Шановні громадяни України!

25 травня 2014 року з 8.00 до 20.00 години за місцевим часом на закордонній виборчій дільниці № 900080, створеній при Посольстві України  в Румунії (м.Бухарест, бул. Авіаторілор, 24), відбудуться позачергові вибори Президента України.

Для участі у виборах на згаданій виборчій дільниці запрошуються громадяни України, які постійно проживають у м. Бухарест та повітах Алба, Арад, Арджеш, Бистриця-Несеуд, Біхор, Брашов, Бреїла, Бузеу, Вилчя, Галац, Горж, Джурджу, Димбовіца, Долж, Ілфов, Караш-Северін, Келераш, Констанца, Мехедінць, Муреш, Олт, Прахова, Селаж, Телеорман, Тіміш, Тульча, Хунедоара, Яломіца, Яси, а також громадяни України, які тимчасово перебуватимуть на території Румунії в період підготовки та проведення виборів та які включені до Державного реєстру виборців в установленому порядку.

Інформуємо, що громадяни України, які проживають або перебувають в період підготовки та проведення виборів в Румунії, реалізують право голосу на виборах на загальних підставах, незалежно від правових підстав перебування на території Румунії, а також перебування чи не перебування на консульському обліку Посольства України в Румунії.

Відповідно до статей 27 та 28 Закону України «Про Державний реєстр виборців» списки виборців на закордонних виборчих дільницях формуються на основі відомостей Державного реєстру виборців. При цьому, до списку виборців включаються громадяни України, виборча адреса яких за даними Реєстру відноситься до цієї виборчої дільниці. Відповідно до статей 19 та 20, виборці-громадяни України, які проживають чи перебувають в Румунії, можуть звернутись до Посольства України в Румунії щодо свого включення до Державного реєстру виборців, зміни їх персональних даних у Реєстрі, в тому числі щодо зміни виборчої адреси.

У зв’язку з викладеним вище, громадяни України, які планують взяти участь у позачергових виборах Президента України, але не перебувають на консульському обліку Посольства України в Румунії, мають подати до Посольства України в Румунії  заяву щодо включення до Державного реєстру виборців.

Заяви виборців подаються виключно особисто.

До заяви додається паспорт громадянина України для виїзду за кордон та його копія.

Також звертаємо увагу до того, що у день голосування зміни до списку виборців на закордонній виборчій дільниці можуть вноситись виключно шляхом виправлення неточностей та технічних описок, і не передбачається внесення до нього нових виборців.

З огляду на встановлені Законом терміни формування уточненого списку виборців на закордонних виборчих дільницях, зазначені вище заяви, а також заяви щодо уточнення даних виборця в Реєстрі мають подаватися не пізніше 19 травня 2014 року.

Також повідомляємо про те, що 07 травня 2014 року була створена дільнична виборча комісія з позачергових виборів Президента України, закордонної виборчої дільниці № 900080, яка працює у робочі дні з 8.00 до 19.00 (перерва з 13.00 до 14.00) за адресою: м.Бухарест, бул. Авіаторілор, 24. Тел.: (+4021) 230 36 60; Факс: (+4021) 230 36 61; Моб. тел.: +40729 202 230; [email protected]

                                                                                                                                         Посольство України в Румунії  

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux