• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Română
Зустріч з представниками ділового середовища Румунії
Опубліковано 13 березня 2017 року о 11:38

10 березня 2017 року в приміщенні Торгово-промислової палати Румунії відбулась щорічна зустріч з представниками румунських ділових кіл. Організаторами зустрічі виступили Посольство України в Румунії та Румунсько-Українська Двостороння торгова палата.

У заході взяли участь депутат Палати Депутатів Румунії Сімон Лучіан Едуард, представники Міністерства з питань ділового середовища, торгівлі та підприємництва Румунії, Союзу двосторонніх палат Румунії, румунських підприємств, ЗМІ, співробітники Румунсько-Української двосторонньої торгової палати та Посольства України в Румунії, а також делегація міської ради м. Ізмаїл, Одеської області.

Захід відкрив Президент Союзу двосторонніх торгових палат Румунії, президент Румунсько-Української двосторонньої торгової палати Насті Вледою, якій поінформував про заходи установи в напрямку розвитку українсько-румунських відносин, відзначивши значний прогрес у двосторонній торгівлі, розширенні спектру галузей взаємного інтересу суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності двох країн. Також він поінформував про налагоджені тісні контакти з місцевими органами влади м. Ізмаїл Одеської області, які забезпечили необхідні умови для відкриття в Україні першого офіційного представництва Двосторонньої палати.

Тимчасовий повірений у справах України в Румунії Євген Левицький звернувся до присутніх з вітальною промовою та охарактеризував позитивні результати українсько-румунських торговельно-економічних відносин у минулому році, зробивши акцент на тому, що впродовж 2016 року, враховуючи переорієнтацію українських виробників на європейський ринок, значно збільшилась кількість вітчизняних експортерів, які активно освоювали румунський ринок. Він  закликав до розвитку тісної співпраці та конструктивного діалогу, а також запевнив у готовності Посольства надати необхідне сприяння румунським підприємствам у налагодженні контактів з українськими партнерами. 

Під час виступів румунські офіційні представники висловлювали позитивну оцінку актуального стану українсько-румунських політичних і економічних відносин, наголошували на наявність інтересу румунських підприємств у налагодженні взаємовигідних контактів з українськими партнерами, існування значного потенціалу для розширення напрямків двосторонньої співпраці у різних галузях.

На завершення офіційної частини, Президент Союзу двосторонніх торгових палат Румунії, президент Румунсько-Української двосторонньої торгової палати Насті Вледою та Голова Ізмаїльської міської ради Андрій Абрамченко підписали Угоду про співпрацю між Ізмаїльською міською радою, Одеської області та Союзом двосторонніх торгових палат Румунії, якою передбачено відкриття в м. Ізмаїл офіційного представництва Румунсько-Української Двосторонньої торгової палати та створення представництва Міжнародної морської торгової палати в Україні.

Під час заходу відбулась презентація, підготовлена економічним відділом Посольства, щодо впливу зони вільної торгівлі Україна-ЄС на актуальний стан економічних відносин між Україною та Румунією. Серед присутніх були розповсюджені компакт-диски з комерційними пропозиціями українських підприємств, отриманими Посольством впродовж 2016 -2017 рр.

У неформальній обстановці відбувся обмін думками щодо стану  двосторонніх українсько-румунських економічних відносин, перспективних напрямків розвитку співпраці і можливостей Посольства у налагодженні контактів між румунськими та українськими компаніями.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux