У рамках заходів з відзначення 90-х роковин Голодомору в Україні 1932-1933 років в Українській православній парафії «Св. Петра Могили» відбулось окреме богослужіння, яким поминалися мільйони невинних жертв геноциду українського народу, спричиненого сталінським тоталітарним режимом. Взяли участь Посол України в Румунії Ігор Прокопчук, працівники посольства, представники української громади, а також громадяни України, які тимчасово проживають у м.Бухарест.
Після молебну Посол Ігор Прокопчук звернувся до присутніх з промовою. У своєму виступі нагадав про приховування радянською владою правди про злочин голодомору та його спрямованість на знищення українського селянства, як носіїв української ідентичності, традицій та культури. Наголосив, що сьогоднішній російський режим вчергове вдався до силового знищення українців, але отримав рішучу відсіч. Посол підкреслив важливість єдності та впевненість у перемозі.
Слава Україні!