Ігор Клименко під час зустрічі з Кетеліном Предою у Бухаресті підписав Угоду про співробітництво у галузі запобігання, обмеження та пом’якшення наслідків
надзвичайних ситуацій.
Взаємодопомога — ключове слово не лише в тексті Угоди, а й у характеристиці відносин між МВС України та Румунії. Пожежно-рятувальні відомства країн оперативніше реагуватимуть на запити про допомогу та працюватимуть разом над попередженням виникнення надзвичайних ситуацій.
Українські рятувальники мають неоціненний досвід роботи в надскладних умовах. І попри повномасштабну війну, Україна завжди готова підставити дружнє плече у сфері цивільного захисту населення.
Своєю чергою нам цікавий досвід роботи румунської системи оповіщення населення про загрози RO-Alert. Тож домовилися з Міністром Предою про направлення фахівців ДСНС України до Румунії для детальнішого вивчення цієї системи та проведення спільних тренувань. Посилюємо цивільну безпеку разом», — зазначив Міністр внутрішніх справ України.
https://youtu.be/Va6rsG2XRDY